BAI turnering 2019

2010-årgangen har den ære og glede å invitere til BAI-turnering og bankett lørdag 27.april i Autronica hallen.

Arrangementet er en hyllest til alle frivillige i barneidretten i klubben vår, og vil være et uhøytidelig og morsomt arrangement hvor det ikke er krav eller forventninger til ferdigheter eller idrettsbakgrunn.

Så bli med – dette blir gøy!

Turnering

Oppmøte i Autronica-hallen mellom 09:45-10:00.

Det blir en blanding av kjente aktiviteter og aktiviteter som er litt utenfor klubbens «kjerneidretter».

Bankett

Banketten starter kl 19:30 i festlokalene i Autronicahallen. Alle tar med mat til felles kurvfest og drikke til seg selv. Vi stiller med velkomstdrikke, brød/salat og snacks. 2012-årgangen tar med dessert. Vi utfordrer 2006, som er med på sin siste turnering, til å stille med et underholdningsbidrag eller to.

Påmelding

Påmelding skjer vel å betale 150 kr til din årgangsansvarlig innen 29.mars. Dette dekker både turnering og bankett.

NB: For å holde prisen såpass lav, vil det være behov for dugnad kvelden fredag 26.april. i fbm rigging i hallen. Vi forventer et behov på 2 personer fra hver årgang fra kl 23:00, men mer info kommer når det nærmer seg.

Vi gleder oss til å se dere alle!

Mvh 2010-årgangen

Følg arragementet på Facebook for oppdateringer.